Hallitus

Suomen Työnäköseuran Hallitus 2017-2018

Puheenjohtaja 2016 - 2018

Optikko Jannika Ehrling

jannika.ehrling@specsavers.com

 

Varapuheenjohtaja 2016 - 2018

Optikko Tatu Järvenselkä

tatu.jarvenselka@synsam.fi

 

Hallituksen jäsenet

 

Optikko Jussi Kärhä

jussi.karha@silmaasema.fi

 

Työfysioterapeutti Tuija Laukkarinen

tuija.laukkarinen@diacor.fi

 

Myyntipäällikkö Leo Sirelius

leo.sirelius@honeywell.com

 

Työterveyshuollon erikoislääkäri Kalle Saarinen

kalle.saarinen@dextra.fi

 

Työterveyshoitaja Leena Uronen

leena.uronen@mehilainen.fi

 

Asiantuntijajäsenet:

(tarvittaessa kokoukseen kutsuttavat) 

DI Tapio Kallasjoki, 

Optikko Pekka Palmu

 

Hallituksen sihteeri:

Tarja Paussoi, Näe ry

Eteläranta 10, 00130 Helsinki

tarja.paussoi@naery.fi